نتایج جستجو برای عبارت :

با همتونم

امیدوارم در هر شرایطی چه سخت چه اسون /چه تابسون باشه چه زمستون/چه گرم باشه چه سرد/چه شاد باشیم چه غمیگن/کناره هم باشیمو بهم دلداری بدیمو همو شاد کنیم^^این تنها ارزویه پیشوله برا هممون که شاد باشیمو شاد زندگی کنیم^^
ادامه مطلب
اینقدرررررر بدم میاد درباره من هاتون نمینویسید یا خالیه 
خو پرش کن دیه 
نمیگی شاید یکی از سر بیکاری بخونه 

خارج از این پست.من کلا نوی جواب نظر ها و بقیه پست ها.یکم لهجه شیرازی نمیام؟تازگیا البته خودم این حس دارم که با لهجه مینویسم و اینو دوست ندارم.مخصوصا تو فضای وب
دنبال کننده های عزیزم سلام
عاشق همتونم
قبل از شما هیچ انگیزه ای نداشتم ولی حالا بخاطر شما 9 نفر ادامه میدم
البته امیدوارم یه روز این 9 نفر بشن 900

میخوام یسری کتاب بمب خنده براتون بزارم

پ.ن:لطفا نظر بدبد شاد شم

-با خود فکر میکند: آیا 9 نفر کم نیست؟-
-به خود جواب میدهد:اگر واقعا دنبال میکنند نه-
یک سالگیه وبت مبارکککککککککککک بهترین دوست و رفیقمبهترین خواهر کوچولوم^^بهترین نویسنده تو بیانفعال ترینشونالبته بعد خودم*-* کککویکی از با وفاترین،با مرام ترین،با معرفت ترین ادمایه روزگاره که شده نصیب من^^ و خیلی هم خوشحالم از اینکه پیداش کردمشایدم اون منو پیدا کرده حالا هر چی^^اهای رفیقمفاطمه جونمقندم نفسم شوگولاتم ابنباتم^^ دوستت دارم بهترین دوست بیانیمو مجازیمالبته به بقیه دوستام بر نخوره ها گفتم که فاطمه یکی از شوماهاس وگرنه من عاشق ه
امشب خیلی تو وبلاگم گشتم تا ببینم سال قبل چه حس و حالی داشتم.
حالا فک میکنم خاطره نوشتنم خوبه ها :)
از خیلی وقت پیش مینوشتم، ولی نه خاطره؛ چرندیات مبهم بی سر و تهی که در لحظه تو ذهنم جریان داشت
البته همونام الان که میخونمشون ارزشمندن
مثلا متن هایی هست در بد حالی عجیبی که ناشی از افسردگی شدیدم بوده نوشتم و یادم میاد در لحظه ی نوشتنشون بی هیچ اغراقی از شدت ناراحتی و حس سنگینی قفسه سینه رو به مرگ بودم
حالا که حالم کمی بهتره و اون متنا رو میخونم به
آیا معنای وحدت اسلامی این است که از همه چی کوتاه بیاییم و اسمِ خیابان‌هایمان را به نام ابوبکر و عمر بزنیم و دست از عقایدمان برداریم و بیخیال وقایع تاریخی بشویم؟
وحدت شیعه و سنی امکان پذیر است ولی وحدت تشیع و تسنن امکان ندارد. به همین خاطر در وحدتی که با برادران اهل سنت داریم هرگز یک قدم هم از عقایدمان کوتاه نمی‌آییم، اما در قالب اخلاق و جهت احترام به افرادی که حقیقت بهشان نرسیده حتی مسالمت آمیز مناظره هم خواهیم کرد.
تساهل و تسامح به معنای
خب سلام 
من دیگه تا 19 تیر نمیام 
میخوام تا 19 تیر درس بخونم 
قول میدم همین که از امتحان برگشتم خونه کلی پستای جدید بزارم براتون
اول بدونید خیلی دوستتون دارم اصلا عاشقتونم 
چندتا تشکر بهتون بدهکارم
اونی باران ممنونم که بهم کمک کردی به اینجا برسم عاشقتم امیدوارم توی نبودم از یادت نرم 
اونی سیما نمیدونم میخونیش یا نه هرچند اینارو مستقیم هم میتونم بهت بگم ولی تو تنها کسی بودی که باعث شدی من بیام بیان خیلی برام باارزشی 
یاسی نمیدونم الان هستی یا
توانایی کنترل بر نفس هنر بزرگیه،هیچ راهیم به جز ریاضت کشیدن نداره..
خشمتو کنترل کنی غمتو،علاقتو، ذهنتو، شهوتتو،خوابتو ،خوراکتو
درواقع مقوله آرامش و غم امور درونی هستن،یعنی آرامش مانا آرامشیه که در درون ساخته باشی..
این آرامش مانع از تحریکات بیرونی میشه.. یعنی حسی درونی که نه از محرک های بیرونی آسیب میبینه و نه سرگرم و خوش
که البته گفتم راهی به جز مخالفت با نفس نداره،
چجوری؟مثلا خوابت میاد خودتو مجبور کنی نصفه شب پاشی نماز شب بخونی..
یه غذای
هرروز که میگذره، بیشتر می فهمم که قبلا چقدر نادون بودم، حتی الانم خیلی چیزا رو نمی دونم، خیلی چیزها مونده که باید کم کم یاد بگیرم. ولی امسال چیز های خوبی فهمیدم که دونستنش برا شما شاید خالی از لطف نباشه.
هر آدمی که چند روز با تو مهربون بود، اسمش دوست نیست، شاید خیلی طول بکشه ولی بالاخره وقتی که توی موقعیت بدی هستی، یا ترکت میکنه و میره، یا یه ضربه میزنه و میره، این آدما فقط باعث شدن که من دیرتر اعتماد کنم. 
می دونی چیه؟ یه سری آدمها ظرفیت جنس مخ
هرروز که میگذره، بیشتر می فهمم که قبلا چقدر نادون بودم، حتی الانم خیلی چیزا رو نمی دونم، خیلی چیزها مونده که باید کم کم یاد بگیرم. ولی امسال چیز های خوبی فهمیدم که دونستنش برا شما شاید خالی از لطف نباشه.
هر آدمی که چند روز با تو مهربون بود، اسمش دوست نیست، شاید خیلی طول بکشه ولی بالاخره وقتی که توی موقعیت بدی هستی، یا ترکت میکنه و میره، یا یه ضربه میزنه و میره، این آدما فقط باعث شدن که من دیرتر اعتماد کنم. 
می دونی چیه؟ یه سری آدمها ظرفیت جنس مخ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها