نتایج جستجو برای عبارت :

هشدار اماده باش از رادیو

♦️هشدار
هشدار بانکی پلیس فتای ایران
هرگز عکس کارت بانکی تان را برای کسی نفرستید!
اگر می خواهید به کسی شماره کارت یا شماره حساب بانکی بدهید، هرگز عکس کارت بانکی تان را نفرستید.!
از طریق شماره CVV و تاریخ انقضای کارت و شماره کارت فقط در شش ثانیه تنها با استفاده از لپ تاپ و اتصال به اینترنت؛ کارت بانکی شما را هک می کنند و در اصطلاح عمل "فیشینگ" یا تخلیه حساب شما انجام می گیرد . 
استیج آماده - استیج هلندی
نصب و راه اندازی استیج اماده برای مراسم های مختلف کنسرت ها عروسی سخنرانی کنفرانس ها و غیره...
نصب و راه اندازی چند ساعته با حداقل هزینه وبهترین کیفیت
از کارشناسان ما بخواهید
09120634885

استیج آماده استیج کنسرت استیج عروسی اجاره استیج کرایه استیج استیج ارزان قیمت استیج اماده استیج
دریافت
الان رادیو اعلام کرد
تا ۳۰ دقیقه دیگه سیل از سمت غرب شیراز (سپیدان ) وارد شیراز میشه، اب از رودخانه خشک در بسیاری از مناطق سرریز شده، وضعیت پل علی ابن حمزه نامساعد هست، دستور تخلیه حاشیه رودخانه خشک به ویژه شرق رودخانه داده شده است، رادیوها را روشن و به هشدارها توجه فرمایید.

ببخشید من بعد نظرات جواب میدم 
هشدار پنتاگون در مورد کیت‌های آزمایش خانگی DNA
Image captionهشدار پنتاگون در مورد کیت‌های آزمایش خانگی DNA
ایسنا/ پنتاگون طی یادداشتی، از اعضای ارتش آمریکا خواست تا از انجام دادن آزمایش خانگی DNA خودداری کنند.
برای خواندن خبر کامل به ادامه مطلب بروید
ادامه مطلب
ساختن اشیا بی جان و ساخت انسان و…. در مایادادن بافت به مدلهای داده شده و اماده سازی برای نور پردازی در مایااماده سازی برای متحرک سازی و تعریف حرکت برای انسان. و یا اشیا مدل شد مانند ماشین . ربات . …..متحرک سازی . دادن حرکت بر حسب اصول متحرک سازیقاب بندی و ایجاد دوربین برای بهتر دیده شدن حرکت و تعاریف مختلف در مورد دوربین و انز در مایانور پردازی و اماده سازی برای گرفتن خروجی در مایارندر کردن و خروجی گرفتن با یکی از متور رندرهای ارنولد و یا رد شیف
تحقیق اماده رزین ها - 19 برگ وورد قابل ویرایش
تحقیق اماده رزین ها - 19 برگ وورد قابل ویرایش تحقیق اماده رزین ها - 19 برگ وورد قابل ویرایش تحقیق اماده رزین ها - 19 برگ وورد قابل ویرایش تحقیق اماده رزین ها - 19 برگ وورد قابل ویرایش تحقیق اماده رزین ها - 19 برگ وورد قابل ویرایش تحقیق اماده رزین ها - 19 برگ وورد قابل ویرایش - تاریخچه رزین های تعویض یونی رزین های تعویض یونی ذرات جامدی هستند که می توانند یون های نامطلوب در محلول را با همان مقدار اکی والان از یو
امروز کلی کار دارم
اول باید خونمو تمیز کنم ، جارو بزنم
ظرفامو بشورم 
همه جارو مرتب کنم و وسایلمو تقریبا اماده کنم و برای رفتن اماده شم کم کم الیته هنوز تا اخر هفته اینجام و ساید بعد از دهم برم خونه اما باز باید وسایلمو اماده کنم 
عصرم دوس دارم برم بیرون ،خودمو مهمون کنم به یه قهوه و فردا باید برم کتاب بخرم کلی کتاب که تابستون بخونم
دیگه اینکه حال آدم که خودش خوب نمیشه ، خودش باید خوبش کنه 
خودم همه کاره ام 
هرگز مایوس نباش .
من امیدم را در یاس ی
روزی در رشته کوه های الاسکا در امریکا کوه نوردان قصد سعود از کوه داشتند و اماده میشدند که از کوه بالا بروند.
همه چیز اماده شد و کوه نوردان به راه افتادند انقدر بالا رفتند تا اینکه دیگر چیزی دیده نمیشد و هر چیز که روی زمین بود از دید کوه نوردان محو شد.شب شد و کوه نوردان به علت سردی هوا توان راه رفتن نداشتند.چادری برپا کردند تا غذایی بخورند و خودشان را گرم کنند و صبح به راهشان ادامه دهند.

برای مطالعه این داستان پند اموز لطفا کلیک کنید

کلیک کنی
اجاره استیج

استیج اماده یا همان استیج هلندی مزایای زیادی دارد که میتوان یکی از برترین انها را تحمل بسیار بالای این محصول نام برد
استیج اماده در هر پنل 2*1 خود توانایی تحمل وزنی معادل 750 کیلوگرم وزن را دارد که خب میتوان استفاده های گونا گونی از جمله سازه ثابت و استیج موقت برای مراسم های مختلف استفاده کرد
ما در اترس گروپ کوشیده ایم با راه اندازه فاز اجاره این محصول مشتریان زیادی را به خود اختصاص دهیم 
اجاره استیج و ارائه خدمات منحصر به فرد در ز
تاری دید زنگ هشدار چه بیماری های است

تاری دید این بیماری ها را گوشزد می کند.

شناخت عوامل تاری دید ما را یاری می
کند تا با احتمالاتی که با آن ها روبرو هستیم آشنا شویم. این مطالعات به
کمک ما می آیند تا مچ بیماری را زودتر از آنکه زمین گیرمان کند، بگیریم یا
اینکه ما را از نگرانی درباره بیماری های سخت در آورد. در این مقاله به
شایع ترین علت های تاری دید و نشانه هایی که به همراه آنها بروز می کند
اشاره می کنیم.
اد
  مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان از آماده باش ٢٥ پایگاه امداد و نجات و ١٦ شعبه این جمعیت در استان در پی هشدار هواشناسی مبنی بر احتمال بارش برف سنگین خبر داد!!
[هشدار] ¡ {مهم} 
تو هر شهر گیلان چقدر قراره برف بباره؟
از روز  یکشنبه ۲۰بهمن بعدظهر و شب تا سه شنبه ۲۲بهمن بعدظهر و شب در سراسر استان گیلان بارش شدید برف را شاهد خواهیم بود
در نقشه شدت بارش هر منطقه به سانتی متر نشان داده شده است
هشدار:
بارش برف بسیار  شدیدی در پیش خواهیم داشت که بنا
طرز تهیه انواع فینگر فود بدون فر
گونه ای از فینگر فودها به شکل سرد سرو می گردد. اصولا جهت اماده کردن سینی فینگر فود سرد لازم به پخت و پز بر اجاق گاز نبوده و قسمت زیادی از مواد این فینگر فودها به سبزیجات و لبنیات بسته است. همین طور، مزیت فینگر فود سرد این است که لازم نیست حتما آن‌ها را پیش از آمدن مهمان‌ها تهیه کنید، شما قادرید از شب گذشته آن‌ها را اماده کنید. همین طور فینگرفود های سرد به علت پایداری زیاد تر و سهولت در میل کردن، محبوبیت دارند و
https://www.isna.ir/news/99022115304/%D8%A7%D8%B2-%D9%87%D8%B4%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%B2%D9%84%D8%B2%D9%84%D9%87-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86-%DA%86%D9%87-%D8%AE%D8%A8%D8%B1
با وجود تأکید چندین‌ ساله مسئولان، تهران هنوز مجهز به سامانه هشدار پیش‌هنگام زلزله نشده است.
مشاهده مطلب در کانال
به گزارش گروه رسانه ای اورانوس جناب آقای اشتفان شولتز سفیر محترم اتریش در ایران در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد:اتریش پس از ارزیابی مجدد و اساسی وضعیت امنیتی ایران , تذکر های سفر به ایران را کاهش داده و هشدار های عمومی برای اجتناب از سفر های کم اهمیت به ایران را لغو کرده است. وی افزود :ما اعتقاد داریم ریسک برای اتباع اتریشی به استثنای برخی مناطق مرزی خاص تغییر کرده است.
یست Favorites، سیستم، بخش / سایت Quick سریع و جلوگیری موقتحافظه پویای پیشرفته با پذیرش باند باریک و اسکن مبتنی بر مکانپشتیبانی از اولویت trunking و پشتیبانی سیستم چند سایتیهشدار دادن به وضعیت آب و هوایی در برابر پایگاه رادیویی آمریکا / کانادا و هشدار به وضعیت هشداربستن RF تماس نزدیک با ۴ گیگابایت حافظه؛ عملیات ۸ ساعته در ۳ xAA اتصال
Uniden SDS۱۰۰ Q دستی دیجیتال پویشگر، و اسکنر دیجیتالسازه‌های مقاوم در برابر آب و هوا (Areas ۴)که برای بهبود عملکرد دیجیتال طراحی
پندی از نهج البلاغه: هشدار مژده است

«مَن حَذَّرَکَ کَمَن بَشَّرَکَ». (حکمت 59)ترجمه:کسى که تو را هشدار می دهد، مانند کسى است که به تو مژده مى دهد.
شرح:گاهى پدر و مادرها و بزرگترها و دوستان خوب و دلسوز از روى خیرخواهى و براى آن که ما را از انجام کارهاى بد باز دارند، مجبور می شوند به جاى نرمش و ملایمت، با لحنى تند و درشت هشدار دهند و ما را از کارى که مى خواهیم انجام دهیم بر حذر و بیمناک سازند.ممکن است بعضى افراد اینگونه بر حذر داشتن را خوش نداشته با
طرز تهیه انواع فینگر فود بدون فر
گونه ای از فینگر فودها به شکل سرد سرو می گردد. اصولا جهت اماده کردن سینی فینگر فود سرد لازم به پخت و پز بر اجاق گاز نبوده و قسمت زیادی از مواد این فینگر فودها به سبزیجات و لبنیات بسته است. همین طور، مزیت فینگر فود سرد این است که لازم نیست حتما آن‌ها را پیش از آمدن مهمان‌ها تهیه کنید، شما قادرید از شب گذشته آن‌ها را اماده کنید. همین طور فینگرفود های سرد به علت پایداری زیاد تر و سهولت در میل کردن، محبوبیت دارند و
کانال تلگرامی ایبی لایف اماده ثبت لینک شماست !
.
.
.
.
.
.

عکس بالا کار ها و قیمت های ماست ! ای دی هامون در تصویر درج شده !

arafa grup
@reza04584
@amir1379025
@ebilif
@amiralper

اماده ثبت هر لینکی با تعرفه 2 تومن هستیم ! 
ممبر فیک ارزان میفروشیم
واقعی هم قیمت در بازار ممبر یا ممبر فروش ها میدن 22 تومن که ما میدیم 18 تومن 
تبادل رایگان گذاشتیم که راضی باشید.
همواره مراقب باشید به چه کسی برای درمان مراجعه می کنید

هرکلینیک فیزیوتراپی موظف است که پروانه ی مسئول فنیِ‌خودرا در معرض دید مستقیم مراجعه کنندگان قرار دهد.
به خاطر ارزان بودن بعضی مراکز، خودرا دست هرکسی نسپارید که امکان اسیب دیدنتان هست.
هشدار:به هرکسی صرفا بایک کارت ویزیت ، اعتماد نکنید.
بعد کلی وقت سلام :)
خب تابستون همتون شروع شده؟؟؟؟؟
من که کلی برنامه برای تابستون چیده بودم و هنوز در حال برنامه ریزیم اما بعضی وقت نمیدونم چرا حال ندارم:/
دار گلیممو چله کشی کردم اما دیگه ولش کردم ...
کلی کتاب دارم که یه کوچولوش رو خوندم بعد امتحانام شروع شده کلا ولش کردم الانم نمیدونم چرا حال خوندن ندارم...
و کلی کار دیگه که اگه بیشتر ادامه بدم آبرو دیگه ندارم پیشتون:)
حالا کلی کار مثبت هم انجام دادما...کلی اهنگ حفظ کردم:)
نه شوخی کردم علاوه بر اهن
یه مطلب نوشتم...
کمی طولانی شد اما انصافا تا حالا طولانی تر از این هم زیاد نوشتم...
نمیدونم چرا بیان منتشرش نمیکنه... هر هشدار میده "خطای داخلی سرویس دهنده"
همون مطلب رو به 4 مطلب تقسیمش میکنم منتشر میکنه...
کسی نمیدونه چرا اینطوریه؟
حتی به سه قسمت هم تقسیمش میکنم منتشر نمیکنه...
نمیدونم بیان بهم ریخته...
علائم نگارشی ای تایپ کردم که این هشدار رو میده...
نمیدونم...

امام صادق ع ع فرمود اهل دوزخ از اینرو در ووزخ جاودان باشندکه نبت داشتند اگر در دنیا جاودان باشد همیشه نافرمایی خدا کنند و اهل بهشت از اینرو در بهشت جاودان باشندکه نیت داشتند اگر در دنیاباقی بمانند  همیشه اطاعت خدا کنند پس این دسته و ان دسته  بسبب نیت خویش جاودانی شدند. سپس قول خدایتعلی را تلاوت نمود بکو هر کس طبق طریقه خویش عمل میکند 79 سوره 17 و فرمود یعنی طبق یت خویش شرح از توضیحی که ذیل روایت دوم این باب  راجع بمعنی نیت بیان شد معلوم گشت که ن
هشدار کرونا به جهان است
                                                  گویا که به هشدار نهان است
ویروس کرونا ز پلیدی است
                                                  از همره دامان سعودی است

شک بر چه سزاوار که این بار تنیدند
                                                       از هول حلیمی و به دیگی که رسیدند
شک بر چه که دین از کفشان رفت
                                                       آیا دل ما را که شکستند،شنیدند؟
(وی
پلیس فتا استان گیلان درباره شایع پراکنی در فضای مجازی هشدار داد. 

رسانه ها و افرادی که با انتشار اخبار کذب در فضای مجازی موجب تشویش اذهان عمومی و بر هم زدن امنیت روانی جامعه شوند، برابر قانون با آنان برخورد خواهد شد.
تنها منبع رسمی برای اعلام اخبار مرتبط با ویروس کرونا وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی می باشد.
خب کتاب جاودانگی هم تموم شد. نوشتهٔ میلان کوندرا با ترجمهٔ حسین کاظمی یزدی و نشر نیکو نشر. پیشنهاد میکنم حتما این ترجمه رو بخونین. ترجمهٔ قبلی که خوندم اصلا انگار یه چیز دیگه ای بود داستانش :/ اینقدر تحریف داشت! انگار ایین ترجمه یه کتاب جدید بود به خصوص آخراش. اگنس رو نمیدونم چرا واقعا دوست داشتم. با این که تو این کتاب واقعا هیچ همزاد پنداری نداشتم. شخصیتا بعضیاش جداگانه داستانشو گفته بودن ولی یه جایی به هم رسیدن. در کل کتاب خیلی خوبی بود. جدا ا
♦️هشدار فرمانده نیروی دریایی سپاه به آمریکا: مانند یک شاهین دنبالتان می‌کنیم
دریادار "علیرضا تنگسیری" با تاکید بر اینکه راهی جز این که آمریکایی‌ها از منطقه بروند وجود ندارد، گفت:
اگر گفتیم آمریکایی ها از منطقه بروند چون با رفتن آنها، منطقه عاری از مشکلات شده و امنیت در خلیج فارس برقرار خواهد شد.
آمریکایی ها دنبال تنش و آتش افروزی در منطقه هستند و به هر کجا که رفتند نا امنی به ارمغان بردند لذا در خلیج فارس که منطقه آرامی بوده است و سال ها کش
هشدار کرونا به جهان است
                                                  گویا که به هشدار نهان است
ویروس کرونا ز پلیدی است
                                                  از همره دامان سعودی است

شک بر چه سزاوار که این بار تنیدند
                                                       از هول حلیمی و به دیگی که رسیدند
شک بر چه که دین از کفشان رفت
                                                       آیا دل ما را که شکستند،شنیدند؟

ا
پارت 1.روزی که جواب های انتقالی اومد خوش حال بودم با اینکه من اینجا و ادماش  رو هیچ وقت دوست نداشتم ولی حداقل میخواستم خوش حال باشم میخواستم به چشم یه خبرخوب یا شایدهم یه معجزه نگاه کنم
پارت2.روز اول دانشگاه شیراز
صبح که از خواب بلند شدم دیدم تویه خونه تاریک و ساکت باید اماده بشم وبرم دیگه نه صدای حدیث میومد که داشت نیمرو درست میکرد و غرمیزد که اسمان دل بکن از این تخت و نه سارایی که هیچ وقت8 کلاس نداشت و حرص مارو درمیاورد که تا لنگ ظهر میخوابید
جاوا اسکریپت یکی از مهم‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی حوزه‌ی وب محسوب می‌شود. جاوا اسکریپت اولین بار با اسم LiveScript و توسط شرکت نت اسکیپ معرفی شد و بعدها به جاوا اسکریپت تغییر نام داد. البته جالب است بدانید جاوا اسکریپت نه از نظر ساختار و نه از نظر مفاهیم، شباهتی به زبان جاوا ندارد و این تشابه اسمی، در حد همان کلمات و نام و نشان باقی مانده است. برای شما همراهان عزیز یک کتاب اماده کردم که پر از کدهای جاوا اسکریپت است برای دانلود به ادامه مطلب مر

سازمان هواشناسی طی هشداری در سطح زرد از بارش باران، رگبار و تگرگ طی امروز تا یکشنبه آینده برای ۸ استان کشور و سیلابی شدن رودخانه‌ها خبر داد.

اطلاعیه سازمان هواشناسی به‌شرح زیر است؛
توصیف: فعالیت سامانه‌های بارشی
نوع مخاطره: رگبارو رعدوبرق و رخداد تگرگ
منطقه اثر:
ادامه مطلب
نشانه‌های هشدار دهنده آنوریسم مغزی

هنگامی
که دارای یک آنوریسم مغزی هستند، امکان تجربه حالت تهوع یا استفراغ وجود
دارد. خونریزی و سردرد دلایل اصلی شکل گیری این شرایط هستند.
ادامه مطلب
به گزارش گروه رسانه ای اورانوس جناب آقای اشتفان شولتز سفیر محترم اتریش در ایران در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد:اتریش پس از ارزیابی مجدد و اساسی وضعیت امنیتی ایران , تذکر های سفر به ایران را کاهش داده و هشدار های عمومی برای اجتناب از سفر های کم اهمیت به ایران را لغو کرده است. وی افزود :ما اعتقاد داریم ریسک برای اتباع اتریشی به استثنای برخی مناطق مرزی خاص تغییر کرده است.
سلام. امشب ماه کامله  البته تقریبا. یعنی الان ماه شب سیزده ست. خیلی قشگه. وقتی به ماه نگاه کردم دلم برای مبینا تنگ شد یهو... چند وقته ندیدمش آخه.. بزودی می بینمش...
امروز فیلم سرخ پوست رو دیدم. نمی دونم یه سریا چرا میگن تهش بازه:/ تهش کاملا واضح و روشن بود... خیلی دوستش  داشتم فیلمو.. معرکه بود.. اونم با بازی فوق العاده ی نوید محمد زاده... کراش زدم روش. فکر میکردم نوید فقط نقش آدمای بدبخت و بیچاره رو خوب بازی میکنه اما دیدم نه بابا. این خیلی خوبه. نقش این
بتن آماده به عنوان یک کالا محسوب می شود و به همین علت قیمت بتن آماده از بتن های دیگر گرون تر است. ولی چون بتن آماده یک سری صرفه جویی ها و کنترل کیفیت در ساختش انجام می شود قیمت بیشتر بتن آماده را جبران می کند و شما از سیمان کمتری استفاده می کنید و مرغوبتری را دارا می باشد.
بتن ها انواع مختلفی دارند اما این که کدام یک از آنها کارای بیشتری برای شما دارد اهمیت دارد. یکی از ویژگی های بتن اماده سرعت بخشیدن به پروژه ساخت و ساز شما می باشد برای کار شما ن
صدای زن همسایه است
جیغ می کشد
باکسی دعوایش شده؟!
نه
پدرش...
پدرش ناگهان #مرده است
از بعدازظهر تا الان، فکر می کنم
این #سومین هشدار جدی است
چقدر معیار #ارزش_گذاری هایت در این زمان ها تغییر می کنند.
انگار تازه می فهمی برای چه‌چیزهایی باید وقت می گذاشتی، باید چه می کردی، چه نمی کردی...

هِی به خودت بیا...لطفا
قبل از اینکه #دیر شود
مواد لازم:برای 4 نفر
برنج :5 پیمانه/شوید :نیم کیلو/باقالا:یک و نیم کیلو/گوشت با مرغ: 1 کیلو.
روغن : 5 تا 6 قاشق غذاخوری/زعفران :یک دوم قاشق غذاخوری.
طرز تهیه:
برنج را از قبل خیس می کنیم. با قالا را از دو پوست خارج می کنیم. گوشت یا مرغ را با 1 یا 2 لیوان
اب و 1 عدد پیاز خرد کرده و کمی نمک می گذاریم تا پخته شود به طوری که بعد از پختن نصف لیوان
تا 1 لیوان اب داشته باشد. شوید را تمیز می کنیم، می شوییم و ریز خرد می کنیم. قابلمه مناسبی را  اب کرده و می گذاریم تا جوش ب
حدود تقریبا4 صبح بود..
پاهامو تو بغلم جمع کرده بودم و میگفتم دیدی نشد! 
بغضم کرده بودم حتی قشنگگگ اشک جم بود ک اره دیدی نشد این همه خودتو این چن روز سختی دادی و اخرم اماده نشد و اینا
فلان دختر قرار بود این کار رو کنه.. فلان اقا اینو! اما هیچ کدوم نشد حتی فلان دختر هم درگیر شد نتونس
یکم گذشت صفحه گوشیم چشمک زد..نگا کردم دیدم ی غریبه تو واتساپ پیام داده..
نمیدونم کی بود
چی بود
نوشته بود : سلام خوبین؟ من فلانی ام، این پروژه رو اماده کردم نمیدونم که خوبه
دزدگیر ماهواره ای دستگاهی هست که در ماشین نصب میشود و از راه دور امکان ردیابی و کنترل ماشین را به شما میدهد بخشی از امکانات دزدگیر ماهواره ای را در زیر برای شما مینویسم

– قابلیت مشاهده موقعیت جغرافیایی خودرو و قابلیت ردیابی آنلاین و زنده بر روی نقشه های ماهواره ای
– قابلیت مشاهده سرعت کنونی خودرو، میانگین سرعت در طول مسیر
– قابلیت مشاهده مسیرهای پیموده شده در گذشته: مثلا یک تاریخ خواص و یک ساعت خواص خودرو کجاها رفته است…
– قابلیت خاموش و
تحقیقات نشان می‌دهد عدم دریافت کافی ویتامین «دی» می‌تواند خطر ابتلا به مرگ زودرس را سه برابر افزایش دهد.

نتایج یک بررسی جدید به خوبی نشان عسل پزشکی می‌دهد کمبود ویتامین دی منجر به بروز مرگ زودرس می‌شود.
ادامه مطلب
بتن آماده به عنوان یک کالا محسوب می شود و به همین علت قیمت بتن آماده از بتن های دیگر گرون تر است. ولی چون بتن آماده یک سری صرفه جویی ها و کنترل کیفیت در ساختش انجام می شود قیمت بیشتر بتن آماده را جبران می کند و شما از سیمان کمتری استفاده می کنید و مرغوبتری را دارا می باشد.
بتن ها انواع مختلفی دارند اما این که کدام یک از آنها کارای بیشتری برای شما دارد اهمیت دارد. یکی از ویژگی های بتن اماده سرعت بخشیدن به پروژه ساخت و ساز شما می باشد برای کار شما ن
باسلام
دوستان و همراهان عزیز جوجه عروسهای این سری هم بدنیا اومدن و بزودی آماده فروش میشن.الان هم از 18 الی 25 روز سن دارن و با بهترین رژیم غذایی دارن بزرگ میشن.
حدودا برای 10 روز دیگه هم اماده فروش میشن
عکسهای بیشتر و قیمتها بزودی...
لینک کانال تلگرام: کلیک کنید

aroos_n@
باسلام
دوستان و همراهان عزیز جوجه عروسهای این سری هم بدنیا اومدن و بزودی آماده فروش میشن.الان هم از 18 الی 25 روز سن دارن و با بهترین رژیم غذایی دارن بزرگ میشن.
حدودا برای 10 روز دیگه هم اماده فروش میشن

aroos_n@
⛔️هشدار نرم افزار بله کلاه برداری است!⛔️
 هشداذ نرم افزار بله به دلیل داشتن امنیتی ضعیف و باگ های زیاد بار ها هک شده و حساب های مردم خالی شده!!بار ها و بار پیگیر شدیم نمونش خود منوقتی شما در این نرم افزار شماره کارت و رمز دوم وارد میکنید یک نفر به حساب کاربری شما وارد شده و دست به خالی کردن حساب شما میزند!!و حالا سوال اینجاست ایا مدیران این نرم افزار  عرضه ساختن یک نرم افزار درست ندارند به چه حقی دست به ساختن نرم افزار میزنند که باعث خالی شدن
باسلام
دوستان و همراهان عزیز جوجه عروسهای این سری هم بدنیا اومدن و بزودی آماده فروش میشن.الانم از 12 تا 18روز سن دارن و با بهترین رژیم غذایی دارن بزرگ میشن.
حدودا برای 15 روز دیگه هم اماده فروش میشن.
تاریخ اگهی و عکس  1398/02/27

aroos_n@
اپل اخطار رسمی را به کاربرانی که از نسخه قدیمی iOS یا دستگاه های قدیمی استفاده می کنند داد! هشدار به کاربران دستگاه های قدیمی اپل که تا قبل از 3 نوامبر به بروزرسانی دستگاه ها و یا نرم افزارهای خود کنند. طبق گفته سازندگان آیفون، نسخه های قبلی این نرم افزار در تاریخ 3 نوامبر شروع به نقش می کنند. به خصوص در ویژگی های مکان یاب GPS، زمان و تاریخ
ادامه مطلب
اختلالات اضطرابی از دیدگاه DSM-IV-Rاختلالات اضطرابی از دیدگاه DSM-IV-R
اضطراب یک احساس منتشر، بسیار ناخوشایند، و اغلب مبهم دل واپسی است که با یک یا چند تا از     احساس های جسمی همراه می گردد، مثل احساس خالی شدن سردل، تنگی قفسه سینه، طپش قلب، تعریق زیاد، سردرد، یا میل جبری ناگهانی برای دفع ادرار، بیقراری و میل به حرکت نیز از علائم شایع است. اضطراب یک علامت هشدار دهنده است، خبر از خطری قریب الوقوع می دهد و شخص را برای مقابله با تهدید اماده می سازد (ک
اپل اخطار رسمی را به کاربرانی که از نسخه قدیمی iOS یا دستگاه های قدیمی استفاده می کنند داد! هشدار به کاربران دستگاه های قدیمی اپل که تا قبل از 3 نوامبر به بروزرسانی دستگاه ها و یا نرم افزارهای خود کنند. طبق گفته سازندگان آیفون، نسخه های قبلی این نرم افزار در تاریخ 3 نوامبر شروع به نقش می کنند. به خصوص در ویژگی های مکان یاب GPS، زمان و تاریخ
ادامه مطلب
دزدگیر ماهواره ای دستگاهی هست که در ماشین نصب میشود و از راه دور امکان ردیابی و کنترل ماشین را به شما میدهد بخشی از امکانات دزدگیر ماهواره ای را در زیر برای شما مینویسم

– قابلیت مشاهده موقعیت جغرافیایی خودرو و قابلیت ردیابی آنلاین و زنده بر روی نقشه های ماهواره ای
– قابلیت مشاهده سرعت کنونی خودرو، میانگین سرعت در طول مسیر
– قابلیت مشاهده مسیرهای پیموده شده در گذشته: مثلا یک تاریخ خواص و یک ساعت خواص خودرو کجاها رفته است…
– قابلیت خاموش و
قربونت برم که امروز نتونستم درست حسابی بات حرف بزنم و صدامو خوب نمیشنیدی... فقط بهت گفتم دارم اماده میشم شب دعوتیم خونه داییم. گفتی پس شب دعوتین. گفتم اره. شما اونجا مراسم جزخوانی قرآن دارین اونجا. همین تایم شیش، شیش و نیم که میشه....

بنظرم یجوری شده که چون همه هی وا دادن همه چیزو ، این روتین وار داره تکرار میشه.تو هم اگه نخوای وا بدی و بخوای درست درمون یه کاری رو انجام بدی،انقدر از قبل همه چیز خرابه و مقدمات کار اماده نیست و همه میگن ول کن بابا حوصله داری تو هم ! که دو روز بعد تو هم میگی چه کاریه ؟ منم وا بدم . و همین میشه که هیچ چیز هیچ بهتر نمیشه!
خرید دستگاه TH6
کنترل دما و رطوبت گلخانه ها ، سالن قارچ ، مرغداری ها ، جوجه کشی ، سردخانه و یخچال ها ، اتاق سرور و ... از فاصله ی صدها کیلومتر با گوشی موبایل
مجهز به سنسور دما و رطوبت مدل SHT10 با دقت اندازه گیری بالا
دارای 6 رله جهت اتصال به فن ، رطوبت ساز ، مه پاش ، کولر ، هیتر و ... 
زبان فارسی و کنترل متغیر دما و رطوبت در طول روز
دارای نمایشگر LCD  4*20روی دستگاه
قابلیت تعیین ساعت و روز هفته برای کنترل خروجی ها
قابلیت دریافت ۵ بازه رطوبتی و ۵ بازه دمایی
داریم ب اون روزایی ک من امتان داشتمو و تارا هر دو ساعت ازم‌میپرسید چقد خوندی و منم میگفتم هیچی نزدیک میشیم 
تارا جانم اماده باش 
دوزتان گلم تارا و یاس من روزای اخرتونه دیگ ها ... ته زورتونم بزنید ک قراره بیاد پیش خودم 
ینی نه پیش منه امیدوارم پاتون ب اینجا وا نشه فقط بیاید مشد 
خلاصه ک بخونید 

دو هفته پیش :

خونه را جارو برقی کشیدم خواب بودبیدار شدگفت پس شام با منبا تکه های کوچیک مرغ داخل فریزر شام خوشمزه ای درست کرد.....صبح جمعه از خواب بیدار شدم، دخترک را با ماساژ و مهربونی از خواب بیدار کردصبحانه را تا خواب بودم اماده کرده بود؛ مثل هر روز
دانلود ^_^توضیحات: اهنگ چُنِجینا❤ (معنیشو نمیدونم) 
دانلود ^_^توضیحات: اهنگ بویونگ هوا (گل نیلوفر❤)خواننده هر دو آهنگ: جانگ نارا

فعلا اینا رو داشته باشید...
بگوشید یکم بخش خاطر انگیزناک قلبتون مور مور بشه تا کاراکترا هم اماده کنم بذارم ادامه مطلب
ادامه مطلب اماده شد
نقاشیام منتظر شما هستن
ادامه مطلب
 فیلم هشدار: پخش نکن Warning: Do Not Play 2019
بازیرنویس فارسی
عنوان: هشدار: پخش نکن-Warning: Do Not Play
محصول: 2019 کره
ژانر: ترسناک - معمایی
تاریخ اکران: 24 مرداد 1398 – 15Aug 2019
مدت زمان: 86 دقیقه
کیفیت:480-720-1080p
بازیگران:
Seo Ye Ji – Jin Sun Gyu

برای دانلود برید ادامه مطلب
ادامه مطلب
هشدار امنیتی در جریان هستید که بعد از فیلتر تلگرام و حذف تلگرام های غیررسمی توسط گوگل سروش اولین جایگزین تلگرام هستش و کاربران زیادی از تلگرام به سروش مهاجرت میکنند امّا بایدگفت به غیر از هجوم کاربران معمولی کاربران دزد و کلاهبردار هم به سروش و دیگر شبکه اجتماعی ایرانی هجوم می‌آورند...امّا مهم تر از این موضوع این است که چگونه در برابر کلاهبرداران پیروز شویم ؟ این روز ها کسانی هستند که به دلیل مسدودیت اکانت شما به پیوی شما آمده و درخواست شم
سلام دوستان عزیز
عذرمیخوام بابت طولانی شدن غیبت 
اخر سال بود و برنامه های فشرده کاری 
ولی من وب رو فراموش نکردم و کلی مطلب اماده کردم و به زودی اپ میکنم 
با من همراه باشید
چیزای زیادی قراره یاد بگیریم از هم . 
دوستانی که شماره تماس گذاشتن برای ارتباط تو تلگرام بهشون پیام دادم :)
به نظر من مردا خیلی خیلی خوشبختر از زنها هستن. 
شما ببین همین غذای اماده که مردا میخورن. یا یه خونه مرتب و تمیز که هر روز میبینند. یا این از همه مهمتره که شبا سرشونو میکنند توی موهای تمیز و نرمالوی زن و سرمست عطرش میشن. ولی خودشون اگه تازههه اگههههه موی تو سرشون باشه زبر و تیزه. 
چراغ هشدار سیستم شارژ که به چراغ دینام مشهور است معمولا با نماد باتری یا نوشته های ALT  یا   GENمشخص می شود. اگر چراغ دینام روشن شود به این معنی است که سیستم برق خودرو دیگر توسط دینام تامین نمی شود. کار نکردن دینام به ندرت منجر به آسیب جدی به موتور می شود و بین این سه چراغ بزرگ هشدار تنها چراغی است که بیشترین زمان برای عملکرد صحیح و نجات باتری را به راننده می دهد. به طور کلی در روز راننده حداقل 20 دقیقه فرصت دارد تا قبل از اینکه ولتاژ به نقطه ای افت
بسم الله الرحمن الرحیم..
دلم به این خوشی های چندروزه دلخوش نیست ...
وقتی که این دنیا نه خوشیش موندگاره و نه غمش ...نه لبخندش میمونه نه اشکش....
مبادا این چند روزه راحتی دوباره ضعیفم کنه 
مبادا عادت کنم ....
 راه سخت تری پیش رو داریم 
کاش غافل نشم...
درهمه لحظات به خودم تلنگر میزنم که یوقت دلخوش نشیا حواست باشه اماده شو اماده شو برای روزهای سخت تر.....
خدایا کمکم کن 
خدایا توی سختی ها راحت میشه بهت رسید اما توی راحتی ها خیلی سخت میشه همه چیزو کنارگذاشت و
چراغ هشدار سیستم شارژ که به چراغ دینام مشهور است معمولا با نماد باتری یا نوشته های ALT  یا   GENمشخص می شود. اگر چراغ دینام روشن شود به این معنی است که سیستم برق خودرو دیگر توسط دینام تامین نمی شود. کار نکردن دینام به ندرت منجر به آسیب جدی به موتور می شود و بین این سه چراغ بزرگ هشدار تنها چراغی است که بیشترین زمان برای عملکرد صحیح و نجات باتری را به راننده می دهد. به طور کلی در روز راننده حداقل 20 دقیقه فرصت دارد تا قبل از اینکه ولتاژ به نقطه ای افت
تولید کننده نوار خطر
09127007008
تولیدکننده نوار خطر ، پخش نوار خطر ، قیمت نوار خطر ، نوار اخطار ، نوار خطر متری ، نوارخطر باران پلاست
انواع نوارخطر:
نوارخطرلوله گاز
نوارخطربرق گرفتگی
نوار خطرکابل شرکت مخابرات ایران
نوار خطر آب فاضلاب روستایی واستان
فروشنده نوار خطر
فضای سبز
محدوده صحنه جرم
نوار خطرکابل فیبرنوری
نوار خطر ارتباطات زیرساخت
نوار خطر مورب قرمز سفید
خطرتشعشات رادیواکتیو
نوار خطر درجه 1 دانه ای یا طرح چینی 150 متری
نوارخطر ، انواع نو
77-  و من کلام له (علیه السلام)
> و ذلک حین منعه سعید بن العاص حقه <
إِنَّ بَنِی أُمَیَّةَ لَیُفَوِّقُونَنِی تُرَاثَ مُحَمَّدٍ (صلی الله علیه وآله) تَفْوِیقاً وَ اللَّهِ لَئِنْ بَقِیتُ لَهُمْ لَأَنْفُضَنَّهُمْ نَفْضَ اللَّحَّامِ الْوِذَامَ التَّرِبَةَ.
# قال الشریف : و یروی التراب الوذمة و هو علی القلب ، قال الشریف و قوله (علیه السلام) لیفوقوننی أی یعطوننی من المال قلیلا کفواق الناقة و هو الحلبة الواحدة من لبنها ، و الوذام جمع وذمة و هی
{امام مهدی(عج) در کلام علما و بزرگان - شماره 38}

هشدار، مبادا یک وقت...!

تمام سپاه پاسداران، تمام دستگاه ها، تمام کمیته ها و تمام قِشرهایی که می خواهند به این کشور خدمت کنند، توجه داشته باشند که همه اینها خدمتگزار اسلامند...
شما کارمند اسلام هستید، کارمند امام زمانید. توجه کنید که «مبادا یک وقت، یک خطایی بکنید بر خلاف مسیر اسلام!» این وظیفه ی خطیری ست برای همه؛ برای ما و برای شما.
[صحیفه امام خمینی، ج۱۱، ص۲۴۹]

عکس نوشته در ادامه مطلب 
ادامه مط
بیت‌دیفندر هشدار داد که بدافزار خطرناک Scranos در حال گسترش در جهان است.
کارشناسان Bitdefender در گزارشی اعلام کردند که برخی از نرم‌افزارهای کرک شده حاوی بدافزار Scranos هستند. مهم‌ترین بخش این بدافزار یک روت‌کیت است که در داخل برنامه‌های آلوده مخفی می‌شود و باعث می‌شود بدافزار در مراحل اولیه آلودگی پایداری بوت و کنترل کامل سیستم قربانی را به‌دست آورد.
نکته دیگر درباره این نرم‌افزار مخرب پلتفرم‌های مورد هدف آن است که می‌تواند تمامی نسخه‌های
دیروز دوتا مهمون داشتم که هردو آقا بودن از خیلی نظرا بهتر بود :))) 
مثلا نیاز به نظافت کاریایِ با ظرافت نبود 
چون من واااقعا سختم بود با وجود پسر
 همین که تونستم یه غذای خوب درست کنم و همه کارا رو (آشپزی و اماده کردن ظروف و میوه و فلان) در عرض یکساعت و ربع انجام بدم شاهکار کردم واقعا
ولی وقتی مامانم بخواد بیاد همه چی فرق میکنه D: 
مواد لازم:برای 4 نفر.
برنج:4 پیمانه/ران و سینه مرغ :800 گرم/روغن :4 قاشق غذاخوری.
نمک و فلفل: به میزان لازم/کشمش ریز پلوی:یک دوم پیمانه/خلال پرتقال یا نارنج:یک دوم پیمانه.
خلال پسته:1 بسته/خلال بادام: 1 بسته/زعفران :یک دوم قاشق چایخوری.
طرز تهیه:
مرغ را بعد از پاک کردن و شستن با 1 قاشق کرفس،2 عدد هویج و 1 عدد پیاز
و کمی نمک اپز کرده و خرد می کنیم. خلال پوست پرتقال یا نارنج را تلخی گرفته
و با یک چهارم پیمانه شکر و کمی اب می جوشانیم تا شیرین شود. زرشک را با مقد
میخواستم روزنوشت بنویسم اما تمام واژه ها و جملات اماده ی توی ذهنم تبدیل به پیش نویس شد با دیدن این ویدیو!
یک بُهتِ لذت بخش همراه با لبخند هدیه ی این ویدیو به من بود.شدیدا تاکید میکنم ببیند.
+بخش زیرنویسش رو فعال کردم تا راحت تر ببینید وگرنه تف به ریا ما برای تقویت زبانِ اجنبی این ویدیوها رو میبینیم.
دکتر بهروز خسروی جراح و متخصص چشم پزشکی اظهار کرد: در حال حاضر بسیاری از افرادی که از عینک استفاده می‌کنند خواهان انجام عمل "رفراکتیو" هستند که این جراحی با روش‌هایی نظیر لیزیک، لازک، پی آر کی، فمتولیزیک، اپی لیزیک، ترانس پی آر کی، کارگذاری لنزهای داخل چشمی و ... انجام می‌شود اما هر کدام از این روش‌ها مزایا و معایب خاص خود را دارد که پزشک طی بررسی از شرایط بیمار روش مناسب جراحی را انتخاب می‌‌کند.
وی تصریح کرد: گاهی برخی از بیماران به واسطه
پاور پوینت عربی هفتم درس های 1 تا 7    
پاور پوینت عربی هفتم درس های 1 تا 7
پاور پوینت عربی هفتم درس های 1 تا 7 در 52 اسلاید اماده جهت ویرایش و ارائه ...دریافت فایل
پاور پوینت عربی هفتم درس های 1 تا 7 - قطره https://www.ghatreh.com › news › پاور-پوینت-عربی-هفتم-درس-های ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - پاور پوینت عربی هفتم درس های 1 تا 7 پاور پوینت عربی هفتم درس های 1 تا 7 در 52 اسلاید اماده جهت ویرایش و ارائه chr(8230) دریافت ... پاورپوینت درس 7 مطالعات اجتماعی هفتم | تولید و توزیع | گاما https://ga
سلام خدمت شما دوستان عزیز .
خوب در این پست قسد داریم بپردازیم به رات ها (جاسوس گوشی اندروید) که یکی از کمیاب ترین اونها رو تو اینجا برای شما اماده کردیم.
ولی به علت به شدت قوی بودن رات و بدون نیاز به لایسنس ، چنانچه تمایل به خرید ان دارید به ایدی بنده در تلگرام مراجعه  فرمایید‌.
@firoozih23

15 آذر "ملت عشق"رو برداشتم و گذاشتم رو همون میز همیشگی.کلی تعریف و انتقاد ازش توی مغزم بود و فقط اماده بودم که شروعش کنم،شب 24 صفحه ازش خوندم و خوابیدم،روزه بعد یعنی 16 آذر هم تا صفحه ی 63 و امروز هم تا 112حدودا 399 تا صفحه س اگر اشتباه نکنم!.تا اینجا بد نبود و احساسات الا برام قابل درکه.تو این روزا از سال با وجود پودمان ها و امتحانا با کتاب خوندن اینگاری روی طناب راه رفتم.همیناش جذابه دیگه مگه نه؟.
تصور من از آینده ؟ کار سختیه . اینده مبهمه . مخصوصا اینده دور مبهم تر :/ 
الان سال ۱۴۱۸ است. هفتم مارچ سال دوهزار و چهل معادل هفدهم اسفند سال یک هزار و چهارصد و هیجده .من در آستانه چهل سالگی قرار دارم . 
خانه ای در حومه شهر. 
الان ساعت چهار و هشت‌ دقیقه‌ بعدازظهر است و من باید یک ساعت پیش برای آماده سازی و تنظیم صدا در سالن اجرا میبودم, دیر شده اما خب هنوز هم میشود بلند شد و رفت 
چند ساعت پیش با بچه‌ های تئاتر درباره سبک فوویسم حرف میزدیم, خیلی سعی
کاغذهای پرخط وغلط زندگی ات را مچاله کن و به دور بینداز 
 بگذار کاغذهای بی لک، 
 بیایند تا نقطه ای بگذاری و ازسطری نو آغازش کنی زندگی را 
 ورق های بی خط سفید به دلت اضافه کن 
 برای کلاس نقاشی روزگار ،، 
همکلاسی جدید 
قلم های نتراشیده 
جوهرهای تازه 
و اماده شدن برای درس های نو 
گاهی می شود حول حالناها راجهشی هم خواند 
تا احسن ترین احوال 
آری 
اول مهراست تحویل سال 
باسلام
دوستان و همراهان عزیز جوجه عروسهای این سری هم بدنیا اومدن و بزودی آماده فروش میشن.الانم از 15 تا 20 روز سن دارن و با بهترین رژیم غذایی دارن بزرگ میشن.

aroos_n@
باسلام
دوستان و همراهان عزیز جوجه عروسهای این سری هم بدنیا اومدن و بزودی آماده فروش میشن.الانم از 12 تا 18روز سن دارن و با بهترین رژیم غذایی دارن بزرگ میشن.

aroos_n@
روزنامه هفت صبح - میثم فرزیان: من و شما همین تازگی ها با بیت کوین آشنا شده ایم. یعنی درست از وقتی که در خبرها خواندیم چیزی به اسم پول الکترونیکی یا ارز مجازی به وجود آمده و ارزش آن با سرعتی عجیب و غریب در حال بالارفتن است. با این حال قبل از من و شما خیلی ها از مدت ها قبل دنبال کار را گرفته بودند. بالاخره شم اقتصادی است و هزار رحمت و منفعت. برخلاف آنهایی که فکر می کنند الان می شود پاچه های شلوار را بالا زد و مثل جویندگان طلا، کیلو کیلو سود به جیب زد،
فروش ۱۳۵ متری ورداورد جنوبی
ورداورد جنوبی، خیابان امام حسین (ع)
طبقه سوم
فوق لوکس
ساختمان دارای ۳ طبقه تک واحدی
طبقه سوم
۸۰ متر قدرالسهم دارد
نوساز و کلید نخورده
اماده جهت بازدید
مشاور شما در منطقه مهندس قاسمی 
۰۹۰۲۳۵۷۷۳۷۷
مى خوام بکشمتون ... 
اماده اید؟ 
حالا برید پایین

خیلى. زیباست. . 
من مى خوام گریه کنم.. ..T_T

خب مردین؟ (دور از جونتون)
حالا باهام بحرفینننننننن
^_^
دکتر بهروز خسروی جراح و متخصص چشم پزشکی اظهار کرد: در حال حاضر بسیاری از افرادی که از عینک استفاده می‌کنند خواهان انجام عمل "رفراکتیو" هستند که این جراحی با روش‌هایی نظیر لیزیک، لازک، پی آر کی، فمتولیزیک، اپی لیزیک، ترانس پی آر کی، کارگذاری لنزهای داخل چشمی و ... انجام می‌شود اما هر کدام از این روش‌ها مزایا و معایب خاص خود را دارد که پزشک طی بررسی از شرایط بیمار روش مناسب جراحی را انتخاب می‌‌کند.
وی تصریح کرد: گاهی برخی از بیماران به واسطه
 داد زدن چیزی شبیه آژیر آتش نشانیست که می‌تواند از آن با احتیاط و به عنوان علامتی از خطر استفاده کرد.داد زدن، شکلی موثر از هشدار برای بچه‌ها در مواقعی است که در موقعیتی خطرناک قرار می‌گیرند. یعنی داد زدن باید فقط شیوه‌ای از هشدار باشد، نه بخشی از تنبیه یا روشی برای اداره‌ی امور روزمره!اگر سعی دارید فرزندتان را از انجام کاری متوقف کنید یا ساکتش کنید، مدام داد و فریاد زدن راه درستش نیست. اگر به آرامی واکنش نشان دهید، اطمینان و عشق را در فرزن
این قسمت با برف جذابیت خودشو داشت...  دوباره  داره اون شور و هیجان به سریال برمیگرده همه امیدواریم که تو بهترین زمان ممکن خبری از ریک  بشه ... باورش خیلی سخت که هنوز بدون اون فصل نهم تموم شد و باید خودمون رو اماده کنیم برای فصل دهم. شاهد برف بودیم  که اولین بار تو این نه فصل دیدمش با این برف  خیلی چیزا تغیر کرده و میکنه....
ادامه مطلب
خوب دیگه بچه ها وقت رفتنه کاری ندارید با من .
خوبی بدی هرچی از من دیدید حلال کنید .
چمدونمو بستم که برم . کم کم باس آماده بشم واسه رویت :دی
بله دیگه من میرم اماده بشم که رویت بشم وعید بشه دیه :دییییی
چیه نکنید توقع داشتید که بگم میخوام وبمو ببندم هان ؟ واقعا که جای شما رو تنگ کرده بودم ؟ بروید توبه کنید به درگاه خدا :دی
از شما چنین توقعی نداشتم :دی
برم که دیر شد فعلا :دی
این روزا خیلی بیشتر حواسم به خودم هست 
بعد از پشت سر گذاشتن اون همه اتفاق و حساسیتایی که بعدش داشتم حالا هیچی برام مهم تر از ارامشم نیست 
هیچی مهمتر از خودم نیست 
حالا تقریبا از نظر ذهنی دارم اماده میشم برا اینده 
و شاید خوشحال بابت اتفاقایی که سخت بودن اما باید میفتادن تا من تارای امروز و الان باشم
تصویرهای سیاه و تاریکی که در مغزَت می لولن..کله ات که از حجم هر خبر و اتفاق بدی هشدار انفجار می دهد،تاریکی هایی که در خودت خفه می کنی..و دنیایِ متفاوتت...انقدر متفاوت که از ترس درک نشدن و طرد شدن به زبان نمی آوری هیچ کدام از ابعادش را !!و مغزی که تک تک سلول هایش در آهنگ های متال حل می شود..
پلاسما ژل چیست و چه کاربرد هایی دارد؟

پلاسما ژل

پلاسما ژل یک فیلر اتولوگ هست که برای درمان چروک های پوستی و حجم دهی مؤثر در نواحی موردنظر استفاده میشود . ماده های( پلاسمای اتولوگ) از خون خویش بیمار گرفته میشود که پلاسما ژل نامیده میشود .
پلاسما ژل در سال های تقریباً زیادی مورد بررسی های پزشکی قرار گرفته شده و بطور بالینی بعنوان جایگزین مناسبی برای فیلرهای مصنوعی مورد استفاده قرار گرفته است.
ادامه مطلب
امام صادق ع میفرمود حاجت خواستن از مردم موجب سلب عزت ورفتن حیا گردد و نومیدی از انچه دست مردمست  موجب عزت مومن اسک در دینش و طمع. فقریست حاضر و اماده  5 احمد بن محمد بن ابی نصر گوبیدبامام رضا عرضکردم قربانت گردم  برایم باسماعیل ابن داود کاتب توصیه یی بنویس شاید از او بهره یی ببرم فرمود مرا دریغاید مانند تویی چنین چیزی طلب کند تو بر مال تکیه کن هرچه خواهیز من بگیر
شرح
صامت
گویا
بهیار

قابلیت نصب و راه اندازی به صورت شبکه کابلی و یا بی سیم
X
X
X

پوشش پلی کربنات انتی باکتریال با قابلیت شستشو
X
X
X

نصب روی کنسول .کلیداحضارو کلیدانصراف به صورت مجزا برای هر تخت
X
X
X

شاسی زیربالشتی با کابل فنری.سوکت نظامی و مقاوم به مواد ضدعفونی
X
X
X

دستگاه مرکزی ایستگاه پرستاری با نمایشگر ال سی دی گرافیکی ۷ اینچ
X
X
X

کلید پاسخ به صورت مجزا برای هر تخت

X
X

ارتباط صوتی با کیفیت

X
X

کلید سی پی ار هوشمند با قابلیت احضار تیم احیا و تم
برای ارائه امروز کلی زحمت کشیده بودم.
حدودا راضی هستم . هرچند استاد نذاشت وقت رو خوب مدیریت کنم و همه ی سرفصل هایی که اماده کرده بودم رو ارائه کنم . ولی مجموعا راضیم.
برگشتنی از دانشگاه دوست میخواست تخم مرغ بگیره ، منصرفش کردم که یه همبر بخوریم و بریم. به جای حدودا هفت هشت تومن مجبور شدم ۱۵ تومن هزینه کنم . 
و حالا منم و۲۵ تومن.

خدایا کمکم کن.
از دیروز من برگشتم سرکار.الکی الکی قرنطینه شکسته شد.
پاساژ باز شده.کل دیروز مشغول جابجایی اجناس بودم..مشغول چیدن جنس های تابستونه و جابجاییش با کارهایی که برای عید اورده بودیم.موقع کار کردن یه حال غریبی داشتم.قاعدتا باید خوشحال میبودم.
اما مثل نظریه ی تایم هاوکینگ برمیگشتم به عقب.به روزهای قرنطینه و قبل ترش.رسیدم به أواخر بهمن.چقدر برنامه داشتیم.تازه ی اماده ی برداشتِ زحمات یک ساله مون شده بودیم... تازه مغازه ها چیده و اماده و پر از جنس شده ب
چــقدر حالم خرابه چقدر درب و داغــون واقعا شاید خدا داره منو اماده میکنه برای روزای بدتراز این حالت نمیدونم ...
از همه آدمــا بریدم حتی اونی که من از خانوادمم بیشتـر میدونستمــش غرورش اینقــدر زیاد هست که لهم کرد به همین راحتی ...
به جایی رسیدم که دلم نمیخواد با کسی حرف بزنم ...
اینقدر درون خودم ریختــم که اصلا حواسم به خودم نیست !
در این پک سه سورس وجود دارد به نام هایه
پروژه Search :
اگر به صورت ساده برایتان توضیح دهیم کاریه این سورس که از اسمش پیداست جستجو در سیستم است. یکی از محم ترین سور هایی در اپلیکیشن هایه اندوید و ویندوز همین سورس است . درست است که یک مینی سورس اما این سورس مهمی است.

پروژه ATM یا دستگاه خودپرداز :
حتما با اسم خودپرداز اشنایی دارید. بله این یکی از سورس هایه اماده ای است که ای پک وجود دارد و کارایه بانکا را براییتان انجام میدهد از جمله .کارت به کارت کردن
سلام
امیدپارم عید امسال عیدیتو از خود حضرت علی بگیری
من که اصلا کسی نیستم ولی با امام وجود وقتی داشتم عیدی اماده میکردم، عیدی برای شما رو جدا گانه گذاشتم
اگه توی پیام ها یکم رسمی حرف زدم چون نمیدونستم کجایی و ایا میتونم راحت و بی استرس صحبت کنم یا نه
بیشتر فکر تو بودم ولی به هر حال کلی انرژی گرفتم
راستی خیلی برام جالب بود میخواستم امشب پست بزارم ولی تو پیام دادی، انگار هر دوتامون همراه به یک فکر و نتیجه رسیدیم

"احسان را از مستحق آن دریغ مکن، آنگاه که انجامش در توانِ دست توست."

امثال سلیمان، باب 3، آیه 27

کتاب امثال سلیمان یک از کتب شعری عهد عتیق می باشد که سراسر کلمات حکیمانه است. 
باب 3 با عنوان "خوشا به حال کسی که حکمت را بیابد" باب بسیار زیبایی است. این باب از موضوعاتی همچون مهربانی، راستی، سلامتی، توکل بر خدا، تکریم خدا، سعادت، امنیت، شادمانی و برکت سخن به میان می آورد.

برنامه مطالعه سالیانه کتاب مقدس (عهد عتیق و عهد جدید)
روز اول

عهد عتیق
1
شما که انقد تو زندگی ما سرک میکشین پستامو خوندین نه؟هنوز نمیترسین؟هنوز نفهمیدین با چی طرفین؟محدثه هرگز تکیه گاهشو از دست ندادهو اینو تو مغز کوچیک سیاهتون جا بدین!ما به قضاوت یه عده گردوی پوسیده نیاز نداریم!امیدوارم دیگه تکرار نشه چون صبرم تموم شده...بدم تموم شده!

من فکر میکنم زنهایی که خیلی به خونه شون میرسند همه جای خونه رو تمیز میکنند و همه چیزو مرتب و منظم میکنند ؛ به خودشون هم میرسند رژ قرمز میزنند ؛ کدبانو گری میکنند شام نهار ب موقع اماده میکنند ؛ چارقاچ گری میکنند و...دو گروهند: یا خیلییی شادند یا خیلیییی غمگینپ.ن : من واقعا نمیدونم این علاقه ی وافر ب زدن رژ قرمز تو این دو گروه از کجا میاد. نمیدونم ؛ فقط عمل میکنم
سایت های دزد وکلاهبردار که جوایز کاربران خود را واریز نمی کنند روزبه روز به تعدادشان افزوده می شودوجدیدا سایت بت فوروارد گزارش بسیار داشته وما بلافاصله به شما هشدار می دهیم تا قبل از اینکه اولین مدرک از واریز نکردن جوایز از این سایت به دست ما برسد،این هشدار جدی بگیرید و پول خودرا برداشت کنید بزودی این متن ویرایش خواهد شد و مدارک حاوی کلاهبرداری این سایت ارائه می شود؛همچنین می توانید کامنت افراد در پیج این سایت را مشاهده نمایید تااز وضعیت
فروشگاه اینترنتی ساعت ارومیه

مشخصات :2 بنددارای یک بند فلزی حصیری و یک بند چرمی مجزاقابلیت تعویض بندقابلیت نصب سیم کارتریجستر شده و متفاوت از نمونه های بدون رجیستر بی کیفیتتوضیحات سازگاریسازگار با گوشی‌های اندرویدی دارای اندروید نسخه‌ی 4.3 یا بالاتر - سازگاری با سیستم عامل IOS به صورت محدودترپردازنده : MTK6261Dدارای دوربین VGAکنترل موسیقی (Music Player)اتصالات :Bluetoothحسگرها :گام شمارقابلیت مکالمهباطری لیتیوم یونیظرفیت باتری :380 میلی آمپر ساعت شارژ
اماده ارائه خدمات حمل ونقل انواع خودروهای ایرانی وخارجی که داری نقص فنی وتصادفی می باشد
نیسان یدک کش شهرک امید
↩حمل و نقل درون شهری و برون شهری↩حمل خودرو های صفر و خارجی با ضمانت
خدمات یدک‌کش و حمل خودرو درشرق و شمال تهران با قیمت مناسب
↩حمل و نقل خودرو های ایرانی و خارجی↩مجهز به جرثقیل و یدک کش
09198689329
به وقت تنهایی و غروب.
به وقت راه رفتن تو یه شهر غریب‌
توی گوشم صدای پیانو هست و میخونه keep the sparks...
آرزو هایی ک میدونستم سختن و با این وجود میخاستمشون، و اماده کردن خودم برای شرایط سخت تر، تنهایی بیشتر و آرزو های بزرگ تر.
پ.ن:تقریبن عاخرین باری ک اصفهان باهم رفتیم بیرون و مشخصن ی سری عکس گرفتیم.یه عکسی داریم ک اونا خعلی شدید خوشحالن و من دارم حرف میزنم وسطش و ب جرعت میتونم بگم ک هر بار ک این عکس رو میبینم لبخند مززنم و حالم شدیدن خوب میشع!

حمله ملخ‌ها از جنوب ایران به هند و پاکستان
سازمان خواروبار و کشاورزی ملل متحد با اشاره به زاد و ولد زودهنگام ملخ‌ها در جنوب ایران به خاطر هوای گرم‌تر و بارندگی‌های خوب نسبت به هجوم ملخ‌ها از ایران به مناطق مرزی هند و پاکستان هشدار داد.

حمله ملخ‌ها از جنوب ایران به هند و پاکستان سازمان خواروبار و کشاورزی ملل متحد با اشاره به زاد و ولد زودهنگام ملخ‌ها در جنوب ایران به خاطر هوای گرم‌تر و بارندگی‌های خوب نسبت به هجوم ملخ‌ها از ایران به م
کنترلر دستگاه جوجه کشی به عبارتی یک مغز متفکر برای کنترل پارمترهای دما،رطوبت،چرخش تخم و بسیاری از اپشن های جانبی است.یک کنترلر جوجه کشی مثل یک ای سی یو در ماشن های انژکتور است.که بدون این ای سیو ها عملکرد ماشین های انژکتوری بی معنا خواهد بود.همانطوری که گفته شد یک کنترلر دستگاه جوجه کشی برای پرامترهای مهم دما و رطوبت و چرخش تخم و تهویه استانداردو برخی اپشن های جانبی که به ان پرداخته می شود.
کنترل دما 
برای  دما کنترلر همانند یک ترموستات تما
اخبار پزشکی و سلامت این هفته ازجمله اختصاص دارد به افزایش خطر مسمومیت‌‏های غذایی در تابستان، اهمیت میزان فشار خون در پیش‌‏بینی سکته، علل ماندگار بودن چربی‏‌های شکمی و هشدار در مورد عدم استفاده مجدد از بطری‏‌های پلاستیکی.
ادامه مطلب
دستمال کاغذی ده تایی یا خانواده نوعی از بسته بندی دستمال کاغذی است که
شامل 10بسته ۲۰۰برگی است یاس پلاستیک مرجع عرضه دستمال کاغذی
دستمال کاغذی اقتصادی(خانواده) بهاره شامل همین نوع می شود 
ظروف یاس مرجع و تنها  نمایندگی فروش انحصاری دستمال کاغذی بهاره 
اماده همکاری با فروشگاه ها و سازمان ها و بنکداران است 
جهت استعلام قیمت با ما در تماس باشید
09120173930
یادش بخیر ماه رمضانهایی که جمع مون بیشتر از دو نفر بود! 
ماه رمضان دوران مجردی تو خونه پدر
ماه رمضان های خوابگاه
ماه رمضان های خونه مجردیم 
همه ش پر از خاطره س!
برعکس از ماه رمضان دوره متاهلی خاطره خاصی ندارم.. البته چرا دوره نامزدی ما مصادف شد با ماه رمضون که کلی میخندیدیم.. 
اقای همسر سه سوته افطار میکرد بدو بدو از شرقی ترین نقطه تهران خودشو میرسوند غرب تهران که بیاد دنبال من بریم دو ساعت بیرون بگردیم و بدو بدو برگردیم خونه هامون برای سحری ام

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها